december, 2020

17dec10:0013:00Zasady prowadzenia akt osobowych w placówce. Elektronizacja akt osobowychSzkolenie online- WEBINARIUMKup szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie w formie webinarium – Szkolenia realizujemy tak samo jak nasze szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej mamy platformę webinarową. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje/zapisy na tablicy, oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Cel Szkolenia

Szkolenie skierowane jest do dyrektorów szkół i placówek, specjalistów ds. kadr, sekretarzy oraz pozostałych pracowników zajmujących się kadrami.

Podczas szkolenia, w sposób praktyczny omówione zostaną wprowadzone zmiany prawne w zakresie prowadzenia akt osobowych oraz ich elektronizacji. Uczestnicy dowiedzą się jakich dokumentów wymagać, jak założyć nowe akta pracownicze, co podlegać będzie kontroli, na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć formalnych nieporozumień z pracownikami oraz jak pogodzić nowe zmiany z obowiązującym już RODO.

Program Szkolenia

1.Szczegółowe wymagania w prowadzeniu akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
2.Obowiązki pracodawców w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej
3.Doręczanie informacji o możliwości odbioru dokumentów przez pracowników i wydawanie kopii dokumentacji pracowniczej
4.Wymagane dokumenty w poszczególnych częściach akt osobowych
5.Wymogi formalno – prawne dotyczące dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy stosunku pracy oraz najczęściej popełniane błędy
6.Przechowywanie dokumentacji pracowniczej
7.Elektronizacja akt osobowych – nowe rozwiązanie przewidziane w przepisach prawa pracy
8.Podsumowanie szkolenia i konsekwencje wykroczeniowe związane z nieprawidłowo sporządzoną dokumentacją pracowniczą
9.Konsultacje z uczestnikami szkolenia

Event Details

Time

10:00 - 13:00

Koszt Szkolenia

Koszt szkolenia: 220 zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf). Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Edukator

Prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Prawa i Administracji) oraz studiów podyplomowych (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej). Długoletni pracownik administracji państwowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, od ponad 20 lat zajmuje zagadnieniami z zakresu prawa pracy. W trakcie pracy zawodowej uczestniczyła w wielu seminariach poświęconych zagadnieniom prawa pracy. Od kilkunastu lat jako wykładowca i trener współpracuje z licznymi firmami. Prowadzi szkolenia z tematyki prawa prac z uwzględnieniem najnowszych zmian w obowiązujących przepisach oraz projektów legislacyjnych. Ekspert i praktyk w dziedzinie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzenia za pracę oraz innych należności ze stosunku pracy. Komunikatywna, w sposób przystępny oraz praktyczny przekazuje wiedzę. Cieszy się dużym uznaniem słuchaczy.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
ul.Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn
biuro@eduedukacja.pl
tel. 880 544 057

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Kup szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X