Kontakt

eduedukacjalogo

Edu Consulting

Anna Wiechowska

EDU-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych w Kwidzynie

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

ul. J. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn,
Tel: 882 571 273

e-mail: edu@eduedukacja.pl
Godziny otwarcia biura: 8:00-16:00

 • null

  Anna Wiechowska

  Magister psychopedagogiki, absolwentka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i higieny pracy, doradztwa zawodowego. Posiada kwalifikacje  z zakresu zarządzania oświatą, oligofrenopedagogiki. Ukończyła szkołę trenerską, a także uzyskała uprawnienia audytora wewnętrznego z zakresu bezpieczeństwa. Posiada doświadczenie zawodowe jako pracownik samorządowy, trener oraz specjalista ds. BHP. 
  Na co dzień doskonali swoje umiejętności i kwalifikacje. Jej pasją jest ogrodnictwo i literatura psychologiczna.

Anna Wiechowska

Właściciel firmy, dyrektor placówki, trener personalny, specjalista ds. BHP, trener BHP, doradca zawodowy. Nadzoruje oraz organizuje szkolenia w placówce oraz dba o ich jakość.

E-mail: a.wiechowska@eduedukacja.pl

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z Nami

  Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli EDU-EDUKACJA Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn, jako administrator zobowiązuje się przetwarzać dane osobowe zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://eduedukacja.pl/rodo/.

  Niniejszym,

  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  X