Kontakt

eduedukacjalogo

Edu Consulting

Anna Wiechowska

EDU-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych w Kwidzynie

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn,

NIP: 581 199 62 01, REGON: 221962386
Tel: 882 571 273, 882 571 273
Godziny otwarcia biura: 8:00-16:00

e-mail: edu@eduedukacja.pl
tel: 882 571 273

 • null

  Anna Wiechowska

  Magister psychopedagogiki, absolwentka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i higieny pracy, doradztwa zawodowego. Posiada kwalifikacje  z zakresu zarządzania oświatą, oligofrenopedagogiki. Ukończyła szkołę trenerską, a także uzyskała uprawnienia audytora wewnętrznego z zakresu bezpieczeństwa. Posiada doświadczenie zawodowe jako pracownik samorządowy, trener oraz specjalista ds. BHP. 
  Na co dzień doskonali swoje umiejętności i kwalifikacje. Jej pasją jest ogrodnictwo i literatura psychologiczna.

Anna Wiechowska

Właściciel firmy, dyrektor placówki, trener personalny, specjalista ds. BHP, trener BHP, doradca zawodowy. Nadzoruje oraz organizuje szkolenia w placówce oraz dba o ich jakość.

E-mail: a.wiechowska@eduedukacja.pl

dr Agnieszka Grygier

Manager ds. szkoleń i rozwoju Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych w Kwidzynie.

Tel: 882 571 273
E-mail: studia@eduedukacja.pl

 • null

  dr Agnieszka Grygier

  Z wykształcenia doktor nauk prawnych i radca prawny. Doświadczony nauczyciel akademicki z ponad 15 letnim stażem pracy w systemie szkolnictwa wyższego. Autor i współautor 50 publikacji naukowych z  zakresu prawa, w tym podręczników akademickich, glos, artykułów, studiów. Redaktor merytoryczny bazy orzecznictwa europejskiego jednego z największych wydawnictw prawniczych w Europie.  Doświadczenie zawodowe zdobyła w kraju oraz w Wielkiej Brytanii.  Człowiek z pasją do nauki i nauczania. Aktualnie koordynuje proces organizacji szkoleń doskonalenia zawodowego dla nauczycieli oraz zarządza rozwojem Placówki.

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z Nami

  Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli EDU-EDUKACJA Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn, jako administrator zobowiązuje się przetwarzać dane osobowe zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://eduedukacja.pl/rodo/.
  Niniejszym,

  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  X