Szkolenia dla Nauczycieli

HARMONOGRAM DLA NAUCZYCIELI

Brak Szkoleń w katalogu w tym czasie

null
PRAWO DLA NAUCZYCIELI
Dowiedz się więcej
null
UCZEŃ ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI
Dowiedz się więcej
null
DYDAKTYKA I WYCHOWANIE
Dowiedz się więcej
null
TECHNOLOGIE INFORMACYJNE
Dowiedz się więcej
null
DLA WYCHOWAWCÓW PRZEDSZKOLI
Dowiedz się więcej
null
ROZWÓJ OSOBISTY NAUCZYCIELA
Dowiedz się więcej
null
NADZÓR PEDAGOGICZNY
Dowiedz się więcej
ochrona danych osobowych
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Dowiedz się więcej

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Z chęcią odpowiemy Państwu na wszystkie pytania

Doskonalenie zawodowe nauczycieli jest niezbędne w czasie intensywnego postępu technologicznego oraz wynikających z niego zmian mentalności kolejnych pokoleń. Specjalnych kompetencji wymaga również praca z dziećmi potrzebującymi szczególnej opieki. Wreszcie kursy dla nauczycieli to również szansa na wymarzony awans zawodowy i lepsze wynagrodzenie. Zobacz, jakie kursy pedagogiczne online przygotowaliśmy dla belfrów, którzy stawiają na nieustanny rozwój.

Kursy online dla nauczycieli – awans zawodowy

W naszej ofercie znajdują się kursy dla nauczycieli online, których celem jest merytoryczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu o awans na stopień nauczyciela mianowanego oraz dyplomowanego. Szkolenia prowadzą doświadczeni prelegenci oraz pracownicy kuratorium, którzy przygotowują uczestników szkolenia w zakresie niezbędnych kompetencji oraz wymagań prawnych, które należy spełnić, by przystąpić do egzaminu.

Kursy dla nauczycieli online – podnieś swoje kompetencje

W naszej ofercie znajduje się również szkolenie podnoszące kompetencje nauczycieli zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej. Celem szkolenia jest lepsze przygotowanie do pracy z dydaktycznej oraz pedagogicznej.

Bądź nowoczesnym nauczycielem

Nasze szkolenia online dla nauczycieli obejmują również nowoczesne metody nauczania oraz wykorzystanie technologii do celów edukacyjnych. Edukacja pokoleń Z oraz Alfa musi przebiegać według innowacyjnych standardów, ponieważ klasyczne metody nauczania w dobie Internetu oraz całkowicie zmienionej charakterystyki nowego pokolenia przestają być skuteczne. Na naszych kursach poszerzysz swoje kompetencje o:

  • wykorzystanie nowoczesnej technologii w edukacji,
  • umiejętność pobudzania kreatywności własnej oraz uczniów,
  • wiedzę o pokoleniach Z/C oraz Alfa,
  • elementy grywalizacji angażujące uczniów.

Praca z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną

Oferujemy również szkolenia dla nauczycieli online, podczas których zrozumiesz, na czym polegają poszczególne zaburzenia, a także poznasz techniki pracy z uczniami, u których stwierdzono niepełnosprawność sprzężoną. Nauczysz się pokonywać trudności w kontakcie, a także problemy edukacyjno-wychowawcze.

Zdobądź dyplom lub certyfikat

Przeprowadzane przez nas kursy dla nauczycieli online kończą się wystawieniem certyfikatu ukończenia lub wydaniem dyplomu dla uczestników, którzy pozytywnie przeszli egzaminy. Dokumenty te są pozycją w CV nauczyciela, która zwiększa szansę zatrudnienia, awansu zawodowego lub podwyżki wynagrodzenia.

X