Szkolenia dla Nauczycieli

Lipiec

14Lip(Lip 14)00:0030Wrz(Wrz 30)00:00REKRUTACJA NA STUDIAZapisz się

Sierpień

14Lip(Lip 14)00:0030Wrz(Wrz 30)00:00REKRUTACJA NA STUDIAZapisz się

19Sie14:3016:45Powrót z wirtualnej klasy do szkoły – nowa jakość nauczania wzbogacona o narzędzia pracy zdalnejSzkolenie onlineZapisz się na szkolenie!

26Sie10:0014:00Kształtowanie postaw kreatywności i przedsiębiorczości uczniówSzkolenie online! Zapisz się na szkolenie!

Wrzesień

14Lip(Lip 14)00:0030Wrz(Wrz 30)00:00REKRUTACJA NA STUDIAZapisz się

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Z chęcią odpowiemy Państwu na wszystkie pytania

Doskonalenie zawodowe nauczycieli jest niezbędne w czasie intensywnego postępu technologicznego oraz wynikających z niego zmian mentalności kolejnych pokoleń. Specjalnych kompetencji wymaga również praca z dziećmi potrzebującymi szczególnej opieki. Wreszcie kursy dla nauczycieli to również szansa na wymarzony awans zawodowy i lepsze wynagrodzenie. Zobacz, jakie kursy pedagogiczne online przygotowaliśmy dla belfrów, którzy stawiają na nieustanny rozwój.

Kursy online dla nauczycieli – awans zawodowy

W naszej ofercie znajdują się kursy dla nauczycieli online, których celem jest merytoryczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu o awans na stopień nauczyciela mianowanego oraz dyplomowanego. Szkolenia prowadzą doświadczeni prelegenci oraz pracownicy kuratorium, którzy przygotowują uczestników szkolenia w zakresie niezbędnych kompetencji oraz wymagań prawnych, które należy spełnić, by przystąpić do egzaminu.

Kursy dla nauczycieli online – podnieś swoje kompetencje

W naszej ofercie znajduje się również szkolenie podnoszące kompetencje nauczycieli zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej. Celem szkolenia jest lepsze przygotowanie do pracy z dydaktycznej oraz pedagogicznej.

Bądź nowoczesnym nauczycielem

Nasze szkolenia online dla nauczycieli obejmują również nowoczesne metody nauczania oraz wykorzystanie technologii do celów edukacyjnych. Edukacja pokoleń Z oraz Alfa musi przebiegać według innowacyjnych standardów, ponieważ klasyczne metody nauczania w dobie Internetu oraz całkowicie zmienionej charakterystyki nowego pokolenia przestają być skuteczne. Na naszych kursach poszerzysz swoje kompetencje o:

  • wykorzystanie nowoczesnej technologii w edukacji,
  • umiejętność pobudzania kreatywności własnej oraz uczniów,
  • wiedzę o pokoleniach Z/C oraz Alfa,
  • elementy grywalizacji angażujące uczniów.

Praca z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną

Oferujemy również szkolenia dla nauczycieli online, podczas których zrozumiesz, na czym polegają poszczególne zaburzenia, a także poznasz techniki pracy z uczniami, u których stwierdzono niepełnosprawność sprzężoną. Nauczysz się pokonywać trudności w kontakcie, a także problemy edukacyjno-wychowawcze.

Zdobądź dyplom lub certyfikat

Przeprowadzane przez nas kursy dla nauczycieli online kończą się wystawieniem certyfikatu ukończenia lub wydaniem dyplomu dla uczestników, którzy pozytywnie przeszli egzaminy. Dokumenty te są pozycją w CV nauczyciela, która zwiększa szansę zatrudnienia, awansu zawodowego lub podwyżki wynagrodzenia.

X