may, 2021

25may09:0015:00Prowadzenie kadr w szkołach i placówkach oświatowych w 2021 rokuSzkolenie online- WEBINARIUMKup szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie w formie webinarium – Szkolenia realizujemy tak samo jak nasze szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej mamy platformę webinarową. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje/zapisy na tablicy, oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Cel Szkolenia

Szkolenie skierowane jest do dyrektorów szkół i placówek, specjalistów ds. kadr, sekretarzy oraz pozostałych pracowników zajmujących się kadrami.

Podczas szkolenia, w sposób praktyczny omówiony zostanie aktualny stan prawny w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej. Uczestnicy dowiedzą się jakich dokumentów wymagać od nowego pracownika, jak nawiązać oraz rozwiązać stosunek pracy, jak założyć i prowadzić prawidłowo akta pracownicze, co podlega kontroli, na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć formalnych nieporozumień z pracownikami oraz jak pogodzić nowe zmiany z obowiązującym już RODO.

Program Szkolenia

1.Nawiązywanie stosunku pracy z nauczycielami i pracownikami pozostałych grup pracowniczych funkcjonujących w szkole
2.Zmiana warunków zatrudnienia wymogi formalno – prawne
– zmiana stanowiska, wymiaru etatu i innych warunków pracy
3.Rozwiązywanie stosunku pracy
– przyczyny i sposoby ustania stosunku pracy , wymogi formalne
4.Świadectwo pracy –najczęściej popełniane błędy
5.Wymagania prawne sporządzanych dokumentów przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy
6.Planowanie i rozliczanie czasu pracy w oświacie na przykładach
– ustalanie wymiary czasu pracy , praca w godzinach nadliczbowych , zapewnienia odpoczynków
7.Ewidencja czasu pracy w szkole i placówce oświatowej – szczególne rozwiązania
8.Podsumowanie szkolenia i konsekwencje wykroczeniowe
9.Konsultacje z uczestnikami szkolenia

Event Details

Time

09:00 - 15:00

Koszt Szkolenia

249,00 zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf). Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Edukator

Prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Prawa i Administracji) oraz studiów podyplomowych (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej). Długoletni pracownik administracji państwowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, od ponad 20 lat zajmuje zagadnieniami z zakresu prawa pracy. W trakcie pracy zawodowej uczestniczyła w wielu seminariach poświęconych zagadnieniom prawa pracy. Od kilkunastu lat jako wykładowca i trener współpracuje z licznymi firmami. Prowadzi szkolenia z tematyki prawa prac z uwzględnieniem najnowszych zmian w obowiązujących przepisach oraz projektów legislacyjnych. Ekspert i praktyk w dziedzinie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzenia za pracę oraz innych należności ze stosunku pracy. Komunikatywna, w sposób przystępny oraz praktyczny przekazuje wiedzę. Cieszy się dużym uznaniem słuchaczy.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
ul.Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn

szkolenia@eduedukacja.pl
tel. 880 544 057

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Kup szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X