march, 2021

11mar14:0016:15Rozwój mowy i języka dziecka w wieku przedszkolnym – warsztaty dla nauczycieli przedszkoliSzkolenie online- webinariumZapisz się na szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli przedszkoli oraz wszystkich zainteresowanych pracą z małym dzieckiem. Program szkolenia obejmuje podstawową wiedzę na temat obszarów rozwoju wpływających na komunikację dziecka oraz konkretne przykłady praktycznych ćwiczeń mających na celu stymulowanie rozwoju mowy i języka dziecka w wieku przedszkolnym.

Program Szkolenia

  1. Charakterystyka etapów rozwoju mowy i języka dziecka w wieku przedszkolnym oraz najistotniejszych obszarów wpływających na zdolność komunikowania się.
  2. Trudności w zdobywaniu umiejętności komunikowania się – najczęstsze przyczyny opóźnień w rozwoju komunikacji.
  3. Propozycje praktycznych rozwiązań w pracy z dzieckiem – przykłady ćwiczeń i zabaw.

more

Event Details

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

  • KOMPUTER
  • STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE
  • Aktualna przeglądarka Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, lub Opera – zaleca się korzystanie z przeglądarki Google Chrome
  • System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.

 

Webinar/szkolenie online to nowoczesny format szkoleniowy wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym.

Time

14:00 - 16:15

Koszt Szkolenia

Koszt szkolenia: 149 zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe w formie pdf,  zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w formie papierowej.

Edukator

Mgr Magdalena Bielenin- logopeda i oligofrenopedagog z 20 letnim stażem zawodowym, wieloletni pracownik poradni psychologiczno-pedagogicznej, obecnie konsultant RODN „WOM” w Bielsku-Białej oraz wykładowca w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych

ul.Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn

edu@eduedukacja.pl

tel. 880 544 057

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X