february, 2021

26feb09:0014:00Praktyczne aspekty kontroli zarządczej w placówce oświatowejSzkolenie online- webinarium Kup szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie w formie webinarium – Szkolenia realizujemy tak samo jak nasze szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej mamy platformę webinarową. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje/zapisy na tablicy, oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Szkolenie obejmuje poszerzenie dotychczasowej wiedzy uczestników o kontroli zarządczej w szczególności nt. standardów kontroli zarządczej, zarządzania ryzykiem oraz stanu kontroli zarządczej.

Cel Szkolenia

Zapoznanie uczestników szkolenia z planowanymi kierunkami zmian w kontroli zarządczej w latach 2020-2021, wynikającymi z projektu ustawy o zmianie ustawy o finansach publicznych. Zaprezentowanie rozwiązań w zakresie organizacji kontroli zarządczej w jednostkach oraz wymiana doświadczeń. Dobre praktyki i analiza przypadków w zakresie formułowania celów i określania mierników i wskaźników ich realizacji.

Adresaci szkolenia: Kadra zarządzająca, audytorzy, pracownicy rządowych i samorządowych jednostek sektora finansów publicznych (w tym szkół, przedszkoli, ministerstw, urzędów wojewódzkich, placówek służby zdrowia, jednostek kultury), których kompetencje dotyczą realizacji zadań związanych z kontrolą zarządczą oraz zarządzania ryzykiem.

Program Szkolenia

  1. Cele zadania mierniki w oświacie
  2. Zarzadzanie ryzykiem do celów i zadań
  3. Ocena komponentów kontroli zarządczej
  4. Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej
  5. Praktyczny regulamin kontroli zarządczej

Event Details

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

  • KOMPUTER
  • STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE
  • Aktualna przeglądarka Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, lub Opera – zalecana przeglądarka Google Chrome
  • System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA- DYCYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Webinar/szkolenie online to nowoczesny format szkoleniowy wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym.

Time

09:00 - 14:00

Koszt Szkolenia

329zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf).  Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Edukator

Adam Bela – trener z długoletnim doświadczeniem praktycznym w kontroli zarządczej, audytor wewnętrzny, wcześniej kontroler wewnętrznym, ekspert z zakresu kontroli zarządczej, specjalista od zarządzania ryzykiem operacyjnym i specjalista w zakresie wykrywania potencjalnych nadużyć i korupcji oraz zapobiegania. Realizator ponad 100 szkoleń warsztatowych
z zakresu kontroli zarządczej. Autor książki: Mierniki oceny systemu kontroli zarządczej w Polsce”, współautor książki: „Oszustwa finansowe – podręcznik dla audytora”.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych

ul.Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn

szkolenia@eduedukacja.pl

tel. 880 544 057

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Kup szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X