november, 2020

18nov15:0017:15Ponadpodstawowa szkoła kształcąca w zawodach w dobie zmian programowychSzkolenie online- WEBINARIUMKup szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Tematyka szkolenia obejmuje takie zagadnienia jak: podstawa prawna funkcjonowania szkoły kształcącej w zawodach; podstawa programowa kształcenia w zawodzie – struktura i funkcje; rola nauczyciela i dyrektora szkoły w nowej rzeczywistości oświatowej;
nowa formuła i organizacja egzaminu zawodowego oraz kształcenie osób dorosłych. Szkolenie dedykowane jest dla dyrektorów i nauczycieli ponadpodstawowych szkół kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego.

Program Szkolenia

1.Podstawa prawna funkcjonowania ponadpodstawowej szkoły zawodowej kształcącej w zawodach.
2.Podstawa programowa kształcenia w zawodzie – struktura i funkcje.
3.Wdrażanie podstawy programowej kształcenia w zawodzie – rola nauczyciela i dyrektora szkoły, monitoring realizacji podstawy programowej.
4.Nowa formuła egzaminu zawodowego – zasady organizacji oraz kierunki przygotowania uczniów do egzaminu.
5.Kierunki kształcenia uczniów w formach pozaszkolnych ( KKZ, KUZ ).
6.Kształcenie w zawodzie, a współpraca z rynkiem pracy.

Event Details

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
KOMPUTER
STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE
Aktualna przeglądarka Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, lub Opera – zaleca się korzystanie z przeglądarki Google Chrome
System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.
Webinar/szkolenie online to nowoczesny format szkoleniowy wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym.
Niepubliczna

Time

15:00 - 17:15

Koszt Szkolenia

Koszt szkolenia: 89 zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe w formie pdf, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w formie papierowej.

Edukator

Konsultant RODN „WOM” w Bielsku-Białej, nauczyciel przedmiotów zawodowych z ponad 25 letnim stażem w ZSE, E i M w Bielsku-Białej, koordynator sieci współpracy i samodoskonalenia młodych nauczycieli, egzaminator, autor i recenzent zadań egzaminacyjnych, współautor podstawy programowej kształcenia w zawodzie. Współpracuje z OKE Jaworzno, ORE Warszawa oraz MEN. W ramach Grantów edukacyjnych Śląskiego Kuratora Oświaty prowadził szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów różnych placówek oświatowych. Uczestnik projektów edukacyjnych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej prowadzonych przez ORE Warszawa m. in. „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego”.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
ul.Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn
edu@eduedukacja.pl
tel. 882 571 273

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Kup szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X