february, 2021

23feb14:0016:15Organizacja praktyk zawodowych w ponadpodstawowych szkołach zawodowychSzkolenie online- WEBINARIUMKup szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie dedykowane jest dla dyrektorów, kierowników szkolenia praktycznego i nauczycieli praktycznej nauki zawodu szkół kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego.

Tematyka szkolenia obejmuje takie zagadnienia jak: podstawa prawna organizacji praktycznej nauki zawodu w tym praktyk zawodowych; podstawa programowa kształcenia w zawodzie-struktura i realizacja na praktykach uczniowskich; rola dyrektora szkoły i nauczyciela  w nauczaniu zawodu; nowa formuła i organizacja egzaminu zawodowego; współpraca z pracodawcami przy realizacji praktyk zawodowych.

Program Szkolenia

 

  1. Podstawa prawna organizacji praktycznej nauki zawodu w tym praktyk zawodowych.
  2. Podstawa programowa kształcenia w zawodzie – realizacja na praktykach.
  3. Bezpieczeństwo na praktykach – odpowiedzialność prawna opiekuna praktyk.
  4. Nowa formuła egzaminu zawodowego – zasady organizacji oraz kierunki przygotowania uczniów do egzaminu.
  5. Współpraca z pracodawcami przy realizacji praktyk zawodowych.

Event Details

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

  • KOMPUTER
  • STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE
  • Aktualna przeglądarka Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, lub Opera – zaleca się korzystanie z przeglądarki Google Chrome
  • System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.

 

Webinar/szkolenie online to nowoczesny format szkoleniowy wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym.

Time

14:00 - 16:15

Koszt Szkolenia

89,00 zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe w formie pdf,  zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w formie papierowej.

Edukator

Konsultant RODN „WOM” w Bielsku-Białej, nauczyciel przedmiotów zawodowych z ponad 25 letnim stażem w ZSE, E i M w Bielsku-Białej, koordynator sieci współpracy i samodoskonalenia młodych nauczycieli, egzaminator, autor i recenzent zadań egzaminacyjnych, współautor podstawy programowej kształcenia w zawodzie.

Współpracuje z OKE Jaworzno, ORE Warszawa oraz MEN. W ramach Grantów edukacyjnych Śląskiego Kuratora Oświaty prowadził szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów różnych placówek oświatowych.

Uczestnik projektów edukacyjnych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej prowadzonych przez ORE Warszawa m. in. „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego”

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych

ul.Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn

edu@eduedukacja.pl

tel. 882 571 273

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Kup szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X