march, 2023

06mar10:3014:00I Konferencja "Niezwykły świat osób z autyzmem -prawdy i mity"Szkolenie stacjonarne w siedzibie Edu-Consulting, ul. Józefa Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn

Informacje o Szkoleniu

Zaburzenia ze spektrum autyzmu dotykają coraz większej liczby dzieci. Praca z dzieckiem w spektrum autyzmu wymaga dużo zrozumienia. Podczas spotkania z dr Moniką Zielińską przyjrzymy się wyzwaniom, jakie stoją przed dziećmi w spektrum autyzmu oraz przed rodzicami, nauczycielami i całym społeczeństwem.

Program Szkolenia

  • 10:30 do 12:00 Szkolenie cz. I
  • 00 do 12.30 Przerwa cateringowa
  • 30 do 14.00 Szkolenie cz. II

Time

Location

Szkolenie stacjonarne w siedzibie Edu-Consulting

ul. Józefa Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn

Koszt Szkolenia

349 zł

Edukator

Monika Zielińska–  Psycholog, doktor nauk humanistycznych, wykładowca w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej i na Uniwersytecie Gdańskim, kierownik studiów podyplomowych z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania, dyrektor Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń Rozwojowych (CDIT), jedynego w Polsce ośrodka zajmującego się całościową terapią dzieci z takimi problemami jak mutyzm selektywny, nawykowe zaparcia, tiki ruchowe i głosowe, opartą na zasadach analizy zachowania. Jej zainteresowania naukowe dotyczą psychopatologii dzieci i młodzieży, zaburzeń zachowania i procedury ich redukcji.

Kontakt

Monika Cieśla – specjalista ds. szkoleń nauczycieli

Tel. 882 571 273 e-mail: edu@eduedukacja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X