november, 2021

04nov15:0018:00Formy współpracy dzieci i rodziców w ramach pogłębienia relacji wychowawczejszkolenie onlineZapisz się na szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Serdecznie zapraszamy Pedagogów oraz Wychowawców, którzy chcą wpłynąć na poprawę jakość relacji z dziećmi i nauczyć rodziny nowoczesnych form spędzania czasu z wykorzystaniem kompetencji cyfrowych.

Program Szkolenia

  • Wychowawcza rola rodziny
  • Program wychowawczo-profilaktyczny w aspekcie socjalizacji pierwotnej
  • Grywalizacja jako współczesna forma nauki i zabawy w domu rodzinny
  • Aplikacje sprzyjające relacjom rodzinnym: mnemotechniki, foto-edukacja, kulinaria.

Time

15:00 - 18:00

Koszt Szkolenia

Koszt szkolenia: 249 zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe w formie pdf,  zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w formie papierowej.

Edukator

Anna Falkowska – dyplomowany socjolog (specjalizacja: zarządzanie zasobami ludzkimi), dyplomowany specjalista z zakresu ochrony środowiska, doradca zawodowy otwarty na kształtowanie świadomości ekologicznej, doktor nauk pedagogicznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, wykładowca akademicki na uczelniach o profilu przyrodniczym, autorka wielu publikacji naukowych i po-konferencyjnych.

Od kilku lat zajmuję się szeroko pojętą edukacją ekologiczną: w przedsiębiorstwach, w instytucjach państwowych, w organizacjach pozarządowych, w placówkach oświatowych (w przedszkolach i szkołach podstawowych).

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych

Ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn

edu@eduedukacja.pl

tel. 880 544 057

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X