november, 2022

17nov09:0013:00Dziecięca złość – przyczyny i strategie postępowania z dzieckiem.Szkolenie on - line na platformie ClickMeetingZapisz się na szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli przedszkoli oraz klas I-III oraz opiekunów w żłobku. Uczestnicy zostaną zapoznani ze sposobem interpretacji trudnych zachowań dziecka oraz nauczą się praktycznych rozwiązań.

Program Szkolenia

  • Złość na różnych etapach rozwoju dziecka.
  • Jak reagować? Praktyczne porady.
  • Rozwój emocjonalny dziecka.
  • Techniki wspierające rozwój emocjonalny dziecka.
  • Techniki redukujące napięcie.

Time

Location

Szkolenie on - line na platformie ClickMeeting

Koszt Szkolenia

229 zł/osoba – cena obejmuje  materiały szkoleniowe, konsultacje z trenerem. Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Edukator

Edukator, szkoleniowiec, ekspert oświatowy, egzaminator, dyplomowany nauczyciel z szerokim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się zarządzaniu w oświacie, prowadzeniu szkoleń z nowoczesnych strategii nauczania – uczenia się, w tym z zakresu: oceniania kształtującego, naurodydaktyki, TOC w edukacji, uczenia się przez doświadczanie, nauczania polisensorycznego z wykorzystaniem teorii wielorakich inteligencji i preferowanych stylów uczenia się, wykształcenia emocjonalnego oraz rozwijania kompetencji kluczowych, autorka, współautorka publikacji i materiałów szkoleniowych, w tym poradnika ORE: Monitorowanie wdrażania podstawy programowej kształcenia ogólnego na II, III, IV etapie edukacyjnym.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych w Kwidzynie

Monika Cieśla – specjalista ds. szkoleń nauczycieli

Ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn

edu@eduedukacja.pl

tel. 882 571 273

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X