may, 2020

28may(may 28)00:0029(may 29)00:00Akademia Dyrektora - Efektywne Zarządzanie Placówką OświatowąDwa dni szkoleniowe w cenie!!Bazuny Hotel & Spa, Kościerzyna, KaszubyZapisz się na szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Dwudniowe szkolenie wyjazdowe, dedykowane Dyrektorom i Wicedyrektorom placówek oświatowych. Inwestowanie w ludzi to często najbardziej efektywna metoda uzyskiwania wzrostu efektów pracy i wskaźników oraz celów instytucji. Zarówno badania, jak i praktyka wskazują, że coraz częściej kompetencje zawodowe nie ograniczają się do wykształcenia i doświadczenia zawodowego,  a uzupełnione są o umiejętności psychologiczne. W codziennej pracy menedżera, a zwłaszcza w sytuacjach trudnych, pełnych napięć nabierają one szczególnego znaczenia. W nowoczesnej  instytucji posiadanie tych właśnie umiejętności zapewnia osiągnięcie sukcesu zawodowego.

Program Szkolenia

  • Nowoczesne formy zarządzania placówką oświatową
  • Dyrektor jako autorytet nauczyciela
  • Ludzie w placówce oświatowej – komunikacja zarządcza a osobowość
  • Techniki delegowania obowiązków, egzekwowania wymagań i realizacji zadań
  • Skuteczne przeprowadzanie rozmów z nauczycielami
  • Stres i zachowanie asertywne w zarządzaniu
  • Etykieta i savoir vivre w placówce oświatowej

 

Szkolenie odbywać będzie się w formie wykładu, dyskusji moderowanej oraz studium przypadków.

Time

00:00 - 00:00

Location

Bazuny Hotel & Spa, Kościerzyna, Kaszuby

Koszt Szkolenia

720 zł/osoba – cena obejmuje dwudniowe szkolenie, materiały szkoleniowe, zaświadczenie                           o ukończeniu szkolenia, konsultacje z trenerem, nocleg, przerwy kawowe, obiad, uroczystą kolację.  W cenę wliczona jest również możliwość skorzystania z Aqua Centrum ( baseny, siłownia, sauny) oraz ze strefy gier ( kręgle, bilard itp.).

Edukator

 

TRENER – Piotr T. Ruta–  Trener, coach, konsultant i doradca, wykładowca na Studiach Podyplomowych i MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie i Poznaniu oraz Uniwersytecie Łódzkim. Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentem programu the Advanced Certificate in Marketing. Od 2004 roku jest też członkiem The Chartered Institute of Marketing  i Communication Managerem Komitetu CIM Poland zarządzającego tą organizacją na terenie Polski. Ukończył Akademię Junior Chamber Poland oraz specjalistyczne kursy Best Practices for Inwestor Relations Professionals. Członek Klubu MBA Wyższej Szkoły Zarządzania / The Polish Open University. Od 1994 roku doradza i szkoli jako trener miękkich umiejętności menedżerskich oraz niezależny konsultant ds. komunikacji marketingowej. Posiada również doświadczenie w projektach związanych z komunikacją wewnętrzną w firmie. Jako mówca motywacyjny ma duże doświadczenie w wystąpieniach publicznych na konferencjach i seminariach. Coach z ponad 10 letnią praktyką. Prowadzi sesje coachingowe zgodnie ze standardami ICF (International Coach Federation).

 

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

EDU-EDUKACJA  Akademia Rozwoju  Kadr Oświatowych
e-mail:
edu@eduedukacja.pl
tel: 882 571 273

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X