april, 2020

25apr09:0015:00"500 gramów charyzmy i szczypta pomysłu" o tym jak byś skutecznym, efektywnym i kreatywnym nauczycielemKwidzyn, sala szkoleniowa przy ul. Piłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Cel Szkolenia

Celem szkolenia  jest skłonienie uczestników do autorefleksji i samodoskonalenia się w sferze rozwoju osobistego, jak też prezentacja sylwetki nauczyciela  jako wyjątkowego przewodnika dla innych. Poruszona zostanie kwestia budowania autorytetu oraz predyspozycji osobowościowych, a także cech które można rozwijać i wzmacniać celem własnego rozwoju i kompetencji psychologicznych. W konwencji warsztatowej analizie poddamy atrybuty osobiste i skupimy się nad cechami, które wpływają w sposób istotny na relacje interpersonalne i atmosferę edukacyjną. Skupimy się również na nieocenionych walorach kreatywności oraz metodach sposobach  jej rozwijania.

Program Szkolenia

  1. Nauczyciel charyzmatyczny – talent czy typ antropologiczny
  2. Predyspozycje i atrybuty osobiste
  3. Aspekty osobowościowe – czy ideał jest osiągalny?
  4. Przemawiasz czy rozmawiasz czyli – Trener czy informator
  5. Skuteczny, efektywny, kreatywny czyli jaki?

Event Details

Szkolenie adresowane jest do nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą, którzy pragną zwiększyć efektywność swojej pracy zarówno na płaszczyźnie zadaniowej jak i relacyjnej, a tym samym czerpać satysfakcję ze swoich działań. Dzięki warsztatowej, aktywizującej formie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak swoimi zajęciami wzbudzić zainteresowanie wśród uczniów. Poruszona zostanie kwestia umiejętności skutecznego porozumiewania się z uczniami pt.  „Jak mówić do dzieci aby chciały nas słuchać, a także jak słuchać, aby chciały z nami rozmawiać”.

Time

09:00 - 15:00

Location

Kwidzyn

sala szkoleniowa przy ul. Piłsudskiego 29

Koszt Szkolenia

150 zł/os

Edukator

mgr Martyna Pabianek – dyplomowany psycholog  z  11- letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi  i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, psycholog wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, wykładowca akademicki (min. Diagnoza psychologiczna, Psychologia rozwoju dziecka, warsztat współpracy z rodziną) szkoleniowiec z zakresu min. rozwijania kompetencji miękkich.

mgr Monika Przybylska – oligofrenopedagog – 18 lat pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, dyrektor artystyczny w firmie eventowej, wykładowca akademicki o specjalności w obszarze alternatywnych metod nauczania oraz diagnozy i terapii rodziny, szkoleniowiec.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Edu-Edukacja  Akademia Rozwoju  Kadr Oświatowych
e-mail:
edu@eduedukacja.pl
tel: 880 544 057

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X