Zamów szkolenie pozostałe szkolenia

Home / Zamów szkolenie pozostałe szkolenia

  Dane Uczestnika

  Dane Nabywcy

  Dane Odbiorcy

  Dane do faktury

  Wypełnioną kartę zgłoszenia oraz listę uczestników należy przesłać na adres e-mail: edu@eduedukacja.pl najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia.
  Po otrzymaniu karty zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu.

  Faktura zostanie przekazana osobiście podczas szkolenia lub pocztą e-mail.

  W przypadku rezygnacji z wzięcia udziału w szkoleniu po przysłaniu wypełnionej karty zgłoszenia i ustaleniu miejsca i terminu, uczestnik zobowiązany jest pokryć 50% kwoty tego szkolenia. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w szkoleniu spowoduje obciążenie Uczestnika pełnymi kosztami zgodnie z ceną zawartą w ofercie.

  W przypadku nie zebrania wystarczającej grupy uczestników, możliwe jest odwołanie, zmiana terminu lub miejsca szkolenia – uczestnicy maja prawo zrezygnować ze szkolenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

  Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli EDU-EDUKACJA Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn,z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli EDU-EDUKACJA Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Piłsudskiego 29, 82-500 Kwidzyn, (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://eduedukacja.pl/rodo/.

  Niniejszym,

  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  X