Dla wychowawców przedszkoli

Home / Szkolenia dla Nauczycieli / Dla wychowawców przedszkoli

Brak Szkoleń w katalogu w tym czasie

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Z chęcią odpowiemy Państwu na wszystkie pytania

Nauczyciele wychowania przedszkolnego stoją przed ogromnie trudnym wyzwaniem wychowania, socjalizacji oraz wstępnej edukacji najmłodszych dzieci. Ich praca wymaga dużych pokładów cierpliwości oraz znajomości metod zaangażowania dzieci, które nie posiadają jeszcze wykształconych umiejętność skupienia się na zajęciach dydaktycznych. Chcesz skutecznie radzić sobie z edukacją przedszkolną i opieką nad przedszkolakami? Weź udział w naszych szkoleniach dla wychowawców przedszkoli i podnieś swoje kwalifikacji w pracy z najmłodszymi dziećmi.

Czego nauczysz się na szkoleniach dla wychowawców przedszkoli?

Nauczycielka wychowania przedszkolnego to człowiek-orkiestra, która jest odpowiedzialna za opiekę, wychowanie oraz wczesną edukację dzieci. Dlatego nasze szkolenia dla wychowawców przedszkoli obejmują bardzo szeroki zakres kompetencji pomagających w pracy jako wychowawca przedszkolny.

Innowacyjne metody nauczania w przedszkolu

Chcesz, by małe dzieci skutecznie chłonęły podstawy wiedzy i umiejętności zawartych w przedszkolnych programach nauczania? Podzielimy się z Tobą innowacyjnymi metodami nauczania przedszkolaków, dzięki którym chętniej angażują się one w zajęcia dydaktyczne.

Kontakt z dziećmi i rodzicami

Jako wychowawca z pewnością często odbywasz rozmowy z rodzicami dzieci ze swojej grupy i starasz się spełniać ich oczekiwania wobec swojej pracy z maluchami. Nauczymy Cię asertywnego podejścia, dzięki któremu nauczysz się mówić “nie” i wytłumacz swoje argumenty. Podobnie temat przedstawia się w kwestii dzieci, które również muszą nauczyć się współpracy i funkcjonowania w grupie.

Ewaluacja postępów dzieci

W przypadku młodszych dzieci, których rozwój często postępuje w nierównym tempie, niezwykle ważna jest umiejętność prawidłowej i obiektywnej ewaluacji jego osiągnięć, zarówno w kwestii dydaktycznej, jak również wychowawczej, emocjonalnej, socjalizacyjnej czy wreszcie w kontekście rozwoju ruchowego.

Indywidualne podejście do dziecka

W związku z różnym tempem rozwoju dzieci ważne jest, aby do każdego z nich podchodzić w sposób indywidualny i dostosowywać zarówno metody dydaktyczne, jak i wychowawcze do potrzeb każdego przedszkolaka.

Budowanie relacji w grupie i współpraca

W przedszkolu dzieci uczą się życia w grupie, dlatego podczas zajęć dydaktycznych i wychowawczych tak ważna znajomość metod, dzięki którym przedszkolaki poznają zasady funkcjonowania w grupie i skutecznej współpracy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń dla wychowawców przedszkoli?

To tylko kilka rzeczy, których nauczysz się na naszych szkoleniach. Im więcej kompetencji w pracy z dziećmi zdobędziesz, tym większym zaufaniem obdarza Cię dzieci, ich rodzice oraz dyrekcja przedszkola. To oczywiście wiąże się z możliwością dostania etatu w wymarzonym przedszkolu, a także znacznie większej satysfakcji płynącej z pracy z dziećmi oraz relacji z ich rodzicami.

X