Dla dyrektorów przedszkoli

Home / Szkolenia dla Dyrektorów / Dla dyrektorów przedszkoli

Brak Szkoleń w katalogu w tym czasie

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Z chęcią odpowiemy Państwu na wszystkie pytania

Prowadzenie przedszkola jest wyzwaniem, z jakim wiąże się zapewnienie małym dzieciom odpowiedniej opieki, a także przygotowania do wejścia w wiek szkolny. Ponadto rolą dyrektora jest prowadzenie i zabezpieczenie dokumentacji, w skład której wchodzą zarówno dane osobowe dzieci i ich rodziców, jak również liczne dokumenty finansowe czy związane z nadzorem kuratorium. Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń dla dyrektorów przedszkoli i zdobądź wiedzę oraz kompetencje w pełnym zakresie prowadzenia placówki oświatowej dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Co obejmują szkolenia dla dyrektorów przedszkoli?

Nasza oferta zawiera bardzo szeroki zakres szkoleń dla dyrektorów przedszkoli. Kompetencje i wiedza, które nasi specjaliści przekazują uczestnikom szkoleń, dotyczą wielu aspektów prowadzenia przedszkola i obejmują zarówno zarządzanie kadrą nauczycielską, sytuacje kryzysowe, prawidłowe sporządzanie i gromadzenie dokumentacji oraz wiele innych problemów, z jakimi na co dzień musi mierzyć się dyrektor przedszkola.

Jakie szkolenia dla dyrektorów przedszkoli znajdziesz w naszej ofercie?

Jeżeli jakakolwiek strona prowadzenia przedszkola sprawia Ci kłopoty lub uważasz, że możesz sobie radzić z nią lepiej, śledź stronę EduEdukacja.pl i monitoruj dostępne szkolenia dla dyrektorów przedszkoli. Z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie tematykę szkolenia. Co znajduje się w zakresie naszych szkoleń dla dyrektorów przedszkoli?

  • Ocena pracy nauczycieli – od efektywności pracy Twoich nauczycieli zależy to, czy rodzice będą ufać Twojemu przedszkolu i chętnie poślą do niego swoje pociechy. Na naszych szkoleniach poznasz metody monitorowania pracy nauczycieli oraz najnowsze kryteria i regulaminy oceniania.
  • Prowadzenie dokumentacji – szkolenia obejmuje całkowitą dokumentację przedszkolną, włącznie z dokumentami statutowymi, arkuszami przebiegu nauczania, dokumentami kadrowo-płacowymi, finansowymi, a także związanymi z bezpieczeństwem pracy oraz przebywania w placówce.
  • Sytuacje kryzysowe – jest to bardzo szeroko zakrojone szkolenie dotyczące sytuacji zagrożenia, jakie mogą wystąpić w przedszkolu. Poznasz metody reagowania, alarmowania oraz zarządzania kryzysem, również we współpracy z rodzicami. Szkolenie okaże się bardzo pomocne w kontekście prowadzenia przedszkola w reżimie sanitarnym.

Oferujemy również szkolenia dotyczące prowadzenia polityki kadrowej i zarządzania zespołem nauczycieli. Polecamy także kursy, które stanowią istotny punkt samorozwoju dyrektorów – dotyczą one między innymi radzenia sobie ze stresem i symptomami wypalenia zawodowego.

 

X