o Nas

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą działalnością.

Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom ?

D. Beisser

Szanowni Państwo,

Edukacja to jedna z najważniejszych dziedzin życia społecznego. Pojęcie edukacji jest związane z wykształceniem i wychowaniem człowieka we wszystkich fazach rozwojowych. Wychowanie i wykształcenie są ściśle związane z nauką pedagogiczną, która odpowiedzialna jest za prawidłowy i zharmonizowany proces edukacji społeczeństwa.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Edu – Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych w Kwidzynie wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferuje kompleksowe wsparcie dla wszystkich dziedzin związanych z edukacją. Tworzymy najwyższy poziom usług szkoleniowych, staranie i rzetelnie dobierając tematykę szkoleń, warsztatów, rad pedagogicznych i konferencji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. Priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy z klientem. Wykwalifikowana kadra edukatorów, praktyków w swojej dziedzinie jest dla nas najważniejszym celem. Do każdego szkolenia wybieramy zawsze najlepszych ekspertów gwarantujących wysoki poziom i zadowolenia klienta. Po zakończonym szkoleniu prowadzący pozostają do Państwa dyspozycji. Nasze szkolenia organizowane są w staranie dobranych i atrakcyjnych miejscach, wyposażonych i przystosowanych salach wykładowych na wysokim poziomie z pełna obsługą cateringową. Po każdym ze szkoleń otrzymują Państwo materiały szkoleniowe w formie elektronicznej i papierowej, które są autorskimi programami naszych wykładowców i trenerów, odpowiadające aktualnym przepisom prawa oświatowego. Każde nasze szkolenie kończy się wydaniem imiennego zaświadczenia dla uczestnika podnoszącego swoje kompetencje i kwalifikacje w myśl standardów podwyższania jakości pracy szkoły/ placówki edukacyjnej.

Jesteśmy placówką akredytowaną przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. 

Zapraszamy do współpracy

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Z chęcią odpowiemy Państwu na wszystkie pytania

X