Szanowni Państwo,

Edukacja to jedna z najważniejszych dziedzin życia społecznego. Pojęcie edukacji jest związane z wykształceniem i wychowaniem człowieka we wszystkich fazach rozwojowych. Wychowanie i wykształcenie są ściśle związane z nauką pedagogiczną, która odpowiedzialna jest za prawidłowy i zharmonizowany proces edukacji społeczeństwa.

Firma Edu - Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferuje kompleksowe wsparcie dla wszystkich dziedzin związanych z edukacją. Tworzymy najwyższy poziom usług szkoleniowych, staranie i rzetelnie dobierając tematykę szkoleń, warsztatów, rad pedagogicznych i konferencji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. Priorytetem naszych działań jest  kompleksowa i profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy z klientem. Wykwalifikowana kadra trenerów i wykładowców, praktyków w swojej dziedzinie jest dla nas najważniejszym celem. Do każdego szkolenia wybieramy zawsze najlepszych ekspertów gwarantujących wysoki poziom i zadowolenia klienta. Po zakończonym szkoleniu prowadzący pozostają do Państwa dyspozycji. Nasze szkolenia organizowane są w staranie dobranych i atrakcyjnych miejscach, wyposażonych i przystosowanych salach wykładowych na wysokim poziomie z pełna obsługą cateringową. Po każdym ze szkoleń otrzymują Państwo materiały szkoleniowe w formie elektronicznej lub papierowej, które są autorskimi programami naszych wykładowców i trenerów, odpowiadające aktualnym przepisom prawa oświatowego. Każde nasze szkolenie kończy się wydaniem imiennego Certyfikatu dla uczestnika podnoszącego swoje kompetencje i kwalifikacje w myśl standardów podwyższania jakości pracy szkoły/ placówki edukacyjnej.

Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych jest także partnerem współpracującym z Wyższą Szkołą Nauk Pedagogicznych w Warszawie, mającą swoją siedzibę przy Alejach Jerozolimskich 81. Prowadzimy jeden z punktów rekrutacyjno- konsultacyjnych uczelni, co umożliwia nam rekrutację studentów oraz realizację studiów podyplomowych. Zajęcia oraz egzamin dyplomowy odbywają się w Kwidzynie, co jest dla Państwa dużym udogodnieniem. Studiując lokalnie otrzymują Państwo dyplom renomowanej uczelni. 

Zapraszamy do współpracy