Sierpień, 2020

25Sie10:0013:00Ruch kadrowy w oświacie. Obowiązki dyrektora szkoły w zakresie prawa pracy i prawa oświatowegoSzkolenie online Zapisz się na szkolenie

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie w formie webinarium – Szkolenia realizujemy tak samo jak nasze szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej mamy platformę webinarową. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje/zapisy na tablicy, oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Cel Szkolenia

Szkolenie skierowane jest do dyrektorów szkół i placówek, specjalistów ds. kadr, sekretarzy oraz pozostałych pracowników zajmujących się kadrami.

Podczas szkolenia, w sposób praktyczny omówiony zostanie aktualny stan prawny w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej. Uczestnicy dowiedzą się jakich dokumentów wymagać od nowego pracownika, jak nawiązać oraz rozwiązać stosunek pracy, jak założyć i prowadzić prawidłowo akta pracownicze, co podlega kontroli, na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć formalnych nieporozumień z pracownikami oraz jak pogodzić nowe zmiany z obowiązującym już RODO.

Program Szkolenia

1. Nawiązanie stosunku pracy – o czym warto pamiętać
2.Rozwiązanie umowy o pracę– jak zwolnic pracownika i nie popełnić błędu
3.Wymagania prawne dotyczące sporządzanych dokumentów przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy
4.Świadectwo pracy –najczęściej popełniane błędy
5. Prawidłowe rozliczanie czasu pracy
6. Obliczanie wymiaru czasu pracy i planowanie czasu pracy – podstawowe błędy
7. Wymogi formalno- prawne dokumentacji pracowniczej
8.Tymczasowe rozwiązania z zakresu prawa pracy w aspekcie Tarczy antykryzysowej
9.Podsumowanie szkolenia i konsekwencje wykroczeniowe
10. Konsultacje z uczestnikami szkolenia

Szczegóły Szkolenia

Termin Rozpoczęcia Szkolenia

10:00 - 13:00

Koszt Szkolenia

Koszt szkolenia: 149 zł

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf). Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Trener

Prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Prawa i Administracji) oraz studiów podyplomowych (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej). Długoletni pracownik administracji państwowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, od ponad 20 lat zajmuje zagadnieniami z zakresu prawa pracy. W trakcie pracy zawodowej uczestniczyła w wielu seminariach poświęconych zagadnieniom prawa pracy. Od kilkunastu lat jako wykładowca i trener współpracuje z licznymi firmami. Prowadzi szkolenia z tematyki prawa prac z uwzględnieniem najnowszych zmian w obowiązujących przepisach oraz projektów legislacyjnych. Ekspert i praktyk w dziedzinie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzenia za pracę oraz innych należności ze stosunku pracy. Komunikatywna, w sposób przystępny oraz praktyczny przekazuje wiedzę. Cieszy się dużym uznaniem słuchaczy.

Kontakt

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Edu-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
ul.Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn
biuro@eduedukacja.pl
tel. 668 610 998

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X